FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  BINJAKET E CIFTIT ZHOLI-PIT SHFAQEN FOTOT E BEBEVE STAR

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default BINJAKET E CIFTIT ZHOLI-PIT SHFAQEN FOTOT E BEBEVE STAR

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 04, 2008 11:20 pm

  Janė vetėm 3 javėsh, por binjakėt Knox Léon dhe Vivienne Marcheli duket se janė gati tė pushtojnė botėn. Nė njė intervistė ekskluzive tė shoqėruar me foto, Brad Pitt dhe Anzhelina Zholi dhėnė pėr revistėn PEOPLE tregojnė pėr jetėn e tyre nė familjen e madhe qė kanė krijuar.“Ėshtė kaos por ne jemi duke e menaxhuar atė dhe jemi duke ia kaluar nė mėnyrė tė mrekullueshme”, tregon Zholi pėr revistėn e famshme PEOPLE pėr jetėn e tyre tė pėrditshme nė Provence tė Francės, ku cifti sė bashku me katėr fėmijėt e rritur Maddox, 6 vjec, Pax 4, Zahara 3 dhe Shiloh, 2 vjece, janė duke kaluar verėn nė vilėn e bukur.Fatmirėsisht ata kanė gjithmonė njerėz qė I ndihmojnė. Sipas Zholi, Shiloh dhe Zahara preferojnė ta ndihmojnė nė ndėrrimin e rrobave tė binjakėve, madje dhe I mbajnė nė krah. Ėshtė njė gjė e ėmbėl ti shohėsh ato ngjajnė si mama tė vogla.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: BINJAKET E CIFTIT ZHOLI-PIT SHFAQEN FOTOT E BEBEVE STAR

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:38 pm

  E verteta eshte qe magazinat dhan shume lek per te mar nje fotografi e kalamajve per vete sme interesonte ti shikoja kalamjat dhe zdo bleja nje magazin sa per ti par ne fotografi sa me shume te jepja aq lek se sa dhan magazinat per ti mar nje foto!

   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:30 am