FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 3:13 am

  pune.... po ti si ja kalove sot
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:42 am

  bukur

  kush eshte kengtaria jote e preferuar?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:19 pm

  artiola toska; ke futbollist palqeni.?
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 1:11 pm

  Lukas Podolski dhe Christiano Ronaldo

  car do besh neser?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 23, 2008 2:23 am

  PUNE..; A ME DASHURON...?
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 23, 2008 12:43 pm

  jo

  qar ngjyre i ke syt?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 25, 2008 2:46 am

  KAFE; KUR DO ME PUTHESH
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 25, 2008 2:43 pm

  diten e merkur (dmth kur ) lol!

  kush eshte filmi jot i preferuar?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga adiii prej Mon Nov 03, 2008 3:05 am

  OH SHYQYR TE MERKUREN DO MAR LEJE DHE DO E FESTOJ PUTHJEN QE DO ME JAPESH lol! lol! lol! lol! A KENI NDJENJA PER NJERI...??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Nov 04, 2008 3:27 pm

  ti nuk u pergjigje tek pytja ime kshu qe as un sdo pergjigjem lol!

  car muzike digjon?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga adiii prej Sat Nov 22, 2008 4:38 am

  SHUM NDEGJOJ.. SA DAL NGA SHPIJA DERI NE PUNE NJE ORE DHE NJE ORE KUR KTHEHEM PLUS KUR DAL MBAS DITE NE DARKE............. PO JUVE KENI NDJENJA PER NJERI....????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Dec 15, 2008 10:35 am

  jo

  filmi qe te pelqen me shume kush eshte?

  Sponsored content

  default Re: UN TE PYES TI PERGJIGJESH

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed Mar 20, 2019 10:31 am