FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ..UN DHE TI..

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Apr 24, 2008 9:15 pm

  CDO FJALE DUHET TE FILLOJ (UN DHE TI)
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Apr 24, 2008 9:17 pm

  UN DHE TI JEMI TE MIRE
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu May 01, 2008 12:38 am

  un dhe ti bem dashuri mbrem po sonteee
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 7:36 pm

  un dhe ti jemi ne te njejten forum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:36 am

  UN E TI MBAJM SHPRESE ME U TAKUAR....?????( po kur...???)
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:30 pm

  un dhe ti do takohemi diten e merKur
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sajmiri prej Wed Aug 20, 2008 1:09 pm

  UN DHE TI MIQ TE MIRE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 10:54 am

  Un dhe ti kalojm mire!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 4:19 am

  UN DHE TI SHKOJM SHUM MIRE ... JEMI TE NJE MENDJE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:38 pm

  un dhe ti jemi shok!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:48 am

  une e ti jemi me shum se sa shoke
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 6:19 pm

  un dhe ti jemi shok te ngusht! lol!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 10:34 pm

  UN DHE TI XEMEL CIFTI ME I MIRE NE BOTE
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 4:32 am

  ha ha ha...skemi pi akoma kafe lol lol lol une e ti mendojm te jemi.........???
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 1:18 pm

  (qar eshte xemel? )

  un dhe ti mendojm te jemi shok per jet lol!???
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 25, 2008 1:39 pm

  zemer por e perkedhel pak e i them xemel
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 3:29 am

  xemla....eshte zemer; sa bukur shprehesh kur don....!!!

  Sponsored content

  default Re: ..UN DHE TI..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 9:21 am