FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  LIBRI I PERSHENDETJEVE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default LIBRI I PERSHENDETJEVE

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 22, 2008 7:11 pm

  DUA TE PERSHENDES ADIIIIN CHRYSEN QE DERI TANI PO I JAPIN NJE RRITJE KETIJ FORUMI DHE TE GJITH ANTARET QE JANE RREGJISTRUAR DERI TANI DHE ANTAREN E FUNDIT MELISEN CIAO EDHE NJE HERE FALEMINDERIT SHPRESOJ TJA KALONI MIRE


  Edituar pėr herė tė fundit nga Sajmiri nė Sun Sep 28, 2008 12:45 am, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: LIBRI I PERSHENDETJEVE

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 10:49 pm

  ju pershendes dhe juve gjithashtu dhe falenderoj per kte pune te mrekullueshme qe keni bere flm shumeee!keep up the good job!ciao!
  stela
  stela
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 32
  Registration date : 27/09/2008

  default Re: LIBRI I PERSHENDETJEVE

  Mesazh nga stela prej Sun Sep 28, 2008 12:44 am

  pershendes miken time me te mire qe me ka qendruar dhe me qendron prane ne keto dite te trishta. i them se e dua shum dhe e falenderoj me gjith shpirt per gjithcka, zoti ta shperblefte, e falenderoj shum qe me beri te ndyshoj mendim per dike qe se meritonte shoqerine time, te puth fort mikja ime e dashur Mouah

  Sponsored content

  default Re: LIBRI I PERSHENDETJEVE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:46 am