FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  MESOI PER SEMUNDJEN E PASHERUSHME VETEVARET

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default MESOI PER SEMUNDJEN E PASHERUSHME VETEVARET

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Aug 04, 2008 7:01 pm

  SHKODER – Njė 35-vjeēar,baba i njė fėmije i ka dhėnė fund jetės nė kushtet e njė depresioni tė rėndė,pasi mėsoi se vuante nga njė sėmundje e pashėrueshme.Sipaspolicisė, Fredi Ndreka, nga Pulaj nė Velipojė ėshtė gjetur i vetėvarur mesnatėn e sė shtunės pranė banesės sė tė afėrmve tė tij nė fshatin Baks.Ndreka kishte shkuar tek tė afėrmit e tij, por moskthimi deri nė orėt e vona tė natės i ka alarmuar. Ata kanė filluar tė kėrkonin 35-vjeēarin dhe pak orė mė vonė e kanė gjetur tė vetėvarur nė njė ndėrtesė qė shėrbente si magazinė nė fund tė oborrit tė banesės sė tė afėrmve tė tij.Sipas dėshmive tė dhėna nga familjarėt pėr policinė, 35-vjeēari kishte pak kohė qė po kalonte njė gjendje tė rėnduar psikike, pasi dyshohej se vuante nga njė sėmundje e rėndė dhe e pashpresė.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:20 pm