FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


SHQIPERIA JONE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

KULTURA SHQIPTARE

Ketu flitet per kulturen shqiptare

23SA TE KULTURUAR ...
Sun Aug 10, 2008 12:35 pm
CatWoman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

HISTORIA

Ketu flitet per historine e kombit shqiptar

12.HISTORIA SHQIPT...
Sun Aug 10, 2008 12:36 pm
CatWoman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJUHA SHQIPE

Sa e omel sa e mire

13GJUHA SHQIPE
Sun Aug 31, 2008 2:29 am
adiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

POLITIKA

Nga politika e djatht e majt

55Berisha: Akuzat ...
Wed Aug 27, 2008 1:27 pm
Sajmiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

RINIA SHQIPTARE

Qeshu rini qeshu bota eshte e jota

25RINIA SHQIPTARE...
Mon Dec 15, 2008 10:46 am
CatWoman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

HABERET NGA SHQIPERIA

Lajme nga shqiperia

6466me dhemb zemra k...
Fri Oct 10, 2008 6:48 pm
melissa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHQIPTARET NEPER BOTE

Jetoni per shqiperi dhe vdisni per te

1837Ne c'vend te bot...
Mon Dec 15, 2008 10:47 am
CatWoman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

TURIZMI

Turizmi shqiptar vendet me te bukura shqiptare

44PLAZHI I VLORES ...
Mon Jul 28, 2008 11:29 pm
Sajmiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BESIMET FETARE

Besimet fetare

11A BESONI NE ZOT...
Thu Apr 24, 2008 9:03 pm
Sajmiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SISTEMI ARSIMOR

Ēdo gjė nga jeta shkollore

77STUDIMET NE ITAL...
Sat Aug 23, 2008 2:48 pm
Sajmiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

BISNESI&EKONOMIA

Si po ecen bisnesi e ekonomia ne shqiperi

66Llesh Kola kemi ...
Tue Jul 01, 2008 7:04 pm
Sajmiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GUZHINA SHQIPTARE

Receta nga guzhina shqiptare

1415GJELLE ME PESHK ...
Sun Aug 24, 2008 11:12 pm
Sajmiri Shiko mesazhin e fundit



  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Sun Apr 21, 2019 6:10 pm