FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  SA ESHTE E RENDESISHME SHOQERIA

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default SA ESHTE E RENDESISHME SHOQERIA

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:18 pm

  Shoqeria eshte si ajri e nevojshme per frumarrjen por e mjaftushme per jeten
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: SA ESHTE E RENDESISHME SHOQERIA

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:47 pm

  shume e rendesishme! njerzit qe skan shoke smund te kumunikojn me njeri tjeter dhe jan shum te mbyllur dhe me hakmarje!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: SA ESHTE E RENDESISHME SHOQERIA

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:26 am

  SHOQERIA ESHT NJE JET ME SHUM POR TE JESH PAK I ZGJUAR
  avatar
  melissa
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 72
  Registration date : 20/08/2008

  default Re: SA ESHTE E RENDESISHME SHOQERIA

  Mesazh nga melissa prej Fri Aug 22, 2008 3:39 pm

  Njeri i mire me shoke shume!

  Sponsored content

  default Re: SA ESHTE E RENDESISHME SHOQERIA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 1:21 am