FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  KU ISHIT SOT

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Thu Sep 25, 2008 2:35 am

  PUNE TANI TE GOCA
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Sep 25, 2008 9:41 am

  tek kush goc je o adiii?

  ne gjum isha!tani ne forum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:42 am

  TE TI PRA NE FORUM KA GOCE TJETER NE ATO MOMENTE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 12:29 pm

  forumi eshte plot goca!

  po lexoja! pastaj se di se qar do bej
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 3:38 am

  PERJASAHTA TANI TU FOL ME GOCEN POR AJO PO FLE NUK PO NDIGJON..PASTAJ DO DAL PRAP NE 10
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:50 pm

  isha ne shpi duke lexuar per fizik! tani po shkruaj ne forum dhe pastaj do shikoj tv
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 3:18 am

  edhe sot pune dhe cdo te shtune
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:57 pm

  sdola po lexoja gjith diten! tani po ri!
  avatar
  don'aLd
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 1
  Registration date : 07/10/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga don'aLd prej Tue Oct 07, 2008 9:09 pm

  ne shkolle
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:43 am

  pune tani kam pak kohe me replikuar me dike....!!qe eshte ne gjume lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 10:23 am

  shkova nga shkolla! pash qe ishte mbyllur dhe u ktheva ne shpi lol!

  tani po replikoj ne forum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 3:02 am

  shkova ne pune tani po i flas gjumashes pastaj do dal
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:50 am

  kalova nga shkolla dhe nejta icik! pastaj shkova tek doktori dhe pastaj shkova dhe bleva ca dhurata! tani po shkruaj ne forum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:58 am

  pune tani ajo flen une e ruaj
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:55 am

  un u zgjova naten dhe ste pash! te kishte zuar gjumi ndoshta!

  Ne gjum isha!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 2:35 am

  pune tani roje...(mos genje se nuk je zgjuar naten)aty kam qene po te shihja kur po flije don te tregoj cfar kishe veshe ne trup lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 10:16 am

  po dua tme tregosh!po pres...
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 4:34 am

  PO TE TREGOJ; KISHE VESHUR NJE KANATJERE(syntjenat i kishe hequr) dhe nje pale brek te modes(jo sexi por te buta taman per gjume te firmes calvin klein) lol! lol! lol! lol! bravo
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 11:12 am

  perfect10 bingo!!!!!!!!ashtu isha veshur! lol!

  isha ne shkoll dhe sa u ktheva!tani do lexoj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 2:30 am

  pushim sot por dola heretshkova ne brooklin....(shyqyr qe tregove te drejte se cfar kishe vesh....e shikon cfar telepatie kam) lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 11:54 am

  (po e shikoj por mos me pe ne na nje fotografi? se ajo pastaj nuk quhet talepathi)

  isha ne shkoll votuam pastaj bera nje xhiro me shoqet dhe me ne fund u ktheva ne shpi!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 3:02 am

  pune tani po replikoj me gocen e bukur lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:48 am

  (talluuuuuuuuuuuuuuu ti se ta regulloj qefin pastaj Razz)

  ne shkoll nejta 3 ore pa ber mesim edhe u ktheva ne shpi lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 6:13 pm

  sot pushim shpi
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 1:18 pm

  ne shkoll!

  Sponsored content

  default Re: KU ISHIT SOT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:31 am