FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DITARI YNE

  Share
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Fri Sep 26, 2008 3:12 am

  pune shpi ...koha keqe shi dhe ftohte
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Sep 27, 2008 11:58 am

  qipari po lexoja! tani po pergjigjem ne forum!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Sep 28, 2008 2:57 am

  sa hyra ne shpi se kisha ne mende me dale po dola gjith diten jashte
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Sep 28, 2008 8:01 pm

  ktu eshte kohe e keqe me pelqen shume Razz!!
  sot po lexoja se kam provim ne fizik Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 05, 2008 2:41 am

  pune gjith jave ngordhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me ore te gjata
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Oct 05, 2008 3:13 pm

  kjo jave per mua kaloj shume shpejto ndoshta ngaqe ngela per here te par te lexoj seriozisht! lol3
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 08, 2008 2:05 am

  pune shpi tani po i shkruaj shoqes ....edi qe nuk pergjigjet neser lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 08, 2008 9:49 am

  na ku jam mo po te pergjigjem! por vetem te thuash fjalen e keqe per mua Mad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Thu Oct 09, 2008 2:35 am

  ja pune shtepi.....sa qun i mire jam e shikoniiiii....??? lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Oct 09, 2008 11:20 am

  po pra je cun per shpi ti! prandaj duhet te martohesh shpejto!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Fri Oct 10, 2008 4:31 am

  isha ne pune tani po enderroj ate qe flen gjum lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Oct 10, 2008 9:12 am

  ti enderonke dhe zgjuar lol2
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 11, 2008 1:55 am

  po pra kur mendoj se je cveshur dhe je shtrire ne kreva...si mos te enderroj lol! lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Oct 11, 2008 9:37 am

  Evil or Very Mad Mad

  por sdo me imaginosh mire se nuk e di se si jam! vetem fytyren me ke par! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sun Oct 12, 2008 3:44 am

  e keni gabim kam pare me shume ...edhe kembet gjoksin .por ste kam pare te cveshur...por e di si je lol! lol! lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Oct 13, 2008 10:29 am

  balle_gif

  ku i ke par ti kembet?
  me duket se mer shembull nga kemb te tjera?? te monices?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Tue Oct 14, 2008 1:51 am

  jo mi lal asaj nuk ja pashe dot...por ty ti pashe kur ishe te krevati ...harrove..??
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 14, 2008 10:53 am

  po harrova! por un si ste kam par dot ty? apo ti mcifesh? ose i shikon ne gjum! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Wed Oct 15, 2008 2:19 am

  po ne realitet nuk i ke pare por kur ti shofesh do te jepet mundesia me fol me shum lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Oct 15, 2008 11:16 am

  dmth sdo flas me shum kkur! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga adiii prej Sat Oct 18, 2008 5:50 pm

  pushim sot, jam pc do dal do kthehem te flas me shoqennnnnn lol!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Oct 21, 2008 12:39 pm

  tongue

  ne shkoll dhe se icik do lexoj se kam provim neser Sad

  Sponsored content

  default Re: DITARI YNE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:36 am