FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 5:56 pm

  DESHIRA JUAJ E MOMENTIT
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu May 01, 2008 12:37 am

  tani desha te flija gjumeeeeeeeee
  rovena
  rovena
  Admistrator
  Admistrator

  Numri i postimeve : 3
  Registration date : 18/05/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga rovena prej Mon May 19, 2008 8:29 pm

  tani te beja pak pushim se jam shume e lodhur
  avatar
  arjani
  Mik/e te forumit
  Mik/e te forumit

  Numri i postimeve : 1
  Registration date : 30/05/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga arjani prej Mon Jun 02, 2008 5:28 pm

  te kem nej femer te bukur afer e te kaqemi
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:27 pm

  nje akullore!!!!!!!!!!!!!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Jul 05, 2008 7:50 pm

  ah deshira po dihet, po..........?????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Jul 15, 2008 3:23 pm

  o adiii po ku shkoj ty gjej perpara meje lol!

  Do doja nje akullore shume te madhe!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 2:47 am

  KJO GOCA DON AKULLORE ME CEKULLAT, KURSE UN DO PRES TE MBARON AKULLOREN PASTAJ TA PUC
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Jul 17, 2008 11:57 pm

  O ADIII KUJDES SE TE BEN PIS
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:24 am

  e pra kur thot dhe sajmiri sdua te bej pis!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 3:19 am

  SKA GJE VETEM TE PUTH , LYJU KREJT ME AKULLORE,SE TE PASTROJ UN; LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:46 pm

  Razz

  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:27 am

  AMAN MER ZOT SA I KUPTON TI DESHIRAT E MIJA. KERKOVA TE LYEJ ME AKULLORE E PASTAJ TE PUTH TI PRONTO MENJEHERE. JENI E MADHE. PO UN SI KAM FLOKET ASHTU I KAM SHUM MA BUKUR MOS ME BO ASHTU TE SHUMTUAR
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:09 pm

  affraid affraid se kam fajn un se i kerkova Sajmirit nga ku mund te gjej ne foto tende dhe ai me tha shko ne google dhe do gjesh dhe te gjeta lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:23 am

  ti ta kishe gjet foton time sdo thoje hajde ne greci por do vije me vrap tek un
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:17 pm

  po sdua te tregoj qe me pelqen vetem nga paraqitja por qe me pelqen nga e mbrenqmia ;)
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:54 am

  deshira ime eshte qe te ishte chrysa kjo ne foto... no koment.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:32 am

  deshira jote u plotecuha atere lol~~~po pse sbeson qe jam un ne photo? un jam dhe po pres te vesh dhe ti nje foto
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:57 am

  po chrysa do e vej po nuk kisha ne komp. se kur ka vu pogramin e ri babi ka harru me i rujte dhe jan zhdukur te gjitha duhet me i fut por skam pas koh shpejt do i kesh... ok..
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:44 am

  hajde po pres po shpresoj qe mos te pres per na 10 vite lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:53 am

  PER NJA 10 VITE DUHET ME TE PRIT UN TY SE TI KE THEN PER 10 VJET SMARTOHEM LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:27 am

  He se mire do te bej! se do kuptosh a me do me vertet!LOL
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:26 pm

  DESHIRA IME E MOMENTIT TE KISHA PRANE ZEMREN TIME SI ME MUNGON SHUME
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 1:59 am

  ME VJEN KEQ O SAJMIR PO EDHE MUA ME MUNGON. ESHT LARG NE ATHINE VETEM FLAS ME TE AKOMA SE KAM PUTHUR E JO MO NAJ GJO TJETER QE ZBEHET FJALE..... LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:46 pm

  Shyqyr qe po na flet Sajmiri!!! ku e ke te dashuren tende Sajmir?

  Adiii mos na thua pralla tani se te kemi kuptuar se car renacak je LOL!

  Sponsored content

  default Re: DESHIRA JUAJ E MOMENTIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:35 am