FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...RINIA...

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Apr 19, 2008 6:22 pm

  Rinia eshte e lumtur ngaqe per te ekziston ardhmeria
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Apr 21, 2008 9:38 pm

  rinia vjen vetem nje here ndersa pranvera ēdo vjet
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Mon Apr 21, 2008 9:38 pm

  ditet e rinis jan ditet e shkelqimit
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Jul 04, 2008 6:43 pm

  Rinia 4 ever!!!!!!!!!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Jul 16, 2008 3:02 am

  RINIA ESHTE DASHURIA; ZGJOHU RINI E BENI DASHURI.........!!!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Jul 19, 2008 9:25 am

  e bukur kjo adii!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 01, 2008 2:15 am

  cfar rinie mor flet ti; kur un e chrysa sjemi taku akoma, eh jo dashuri......???????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 01, 2008 12:13 pm

  Un te pash nga larg nje dite kur erdha atje ta bera me dore dhe te thrita adiii por ti sme vure re Sad
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 2:58 am

  PO CFAR RINIE ESHTE KJO KUR TI ME KE PARE E SME KE TAKUAR....!!!!PO TE ISHA UN DO BEJA NAMIN E DO TE TAKOJA, JO PER NOJ GJO PO PER HIR TE RINIS....!!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 02, 2008 2:59 pm

  e po ti nuk ben gje praaaaaaaaa
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 02, 2008 5:39 pm

  e cfar nuk po bj une;;; se mos me ftove ti e serdha une beje prove njehere;;
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 05, 2008 5:41 pm

  Un te ftova nje here dhe ti erdhe me nje tjeter! Tani dua me ftua Sajmirin!!! Razz
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 06, 2008 4:04 am

  GOCE FOL HAPTES ME FTO DHE SHIFE A VIJ APO JO LEJ MASHTRIMET TI. PO JE FRIKACAKE TI.... JO PO TA DISH.....!!!LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 06, 2008 2:21 pm

  Very Happy Very Happy

  Kam frik nga ty! po deshe hajde me Sajmirin!dhe un ju ftoj!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 07, 2008 3:09 am

  rinia esht zemra dhe e ardhmja e atedheut; me sajmirin nuk vij un ; se haj ate un ti don me me sjell ne greqi e don mos me ardhe ne hotel me mua dhe justifikohesh qe je me sajmirin e nuk vij dot;;; jo jo
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 07, 2008 3:24 pm

  po sigurisht qe sdo vija ne hotel me ty un jam goc e sjellcme dhe sdo beja gje
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Thu Aug 07, 2008 8:04 pm

  O ADiiiiiiiiiiiiiiiI MOS MA NGACMO CHRYSEN Very Happy
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 08, 2008 3:12 am

  PO SI MOJ ME FTON DHE NUK VJEN NE HOTEL ME MUA...PU PU PU PU, POR PER CFAR ME FTON TI MUA AMAN, ME FLEJT VETEM NE HOTELE TE GREQIS, PSE PAK HOTELE KAM KETEJ UN.....???..... EDHE THOT SAJMIRI MOS NGACMO CHRYSAN, PO JO ME NGACMU PO ME NGORDH FARE NUK E SHIKON CFAR THOT,,,,,, HAJDE NE GRQI DHE RRI VETEM SI QEN NE HOTEL.... HAJDE HAJDEEEEEEEE.
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 08, 2008 8:18 pm

  Po hajde te qeras nje akullore nga A la Chrysa Razz!!! Sajmiri do vinte ne qoftese ja kerkoja!;)
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 09, 2008 5:25 am

  goce...; kur dal me ty nuk haj akullore une ; un du me ta prish fustanin. qe te rrish dy ore me rregullu lol lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 09, 2008 9:39 am

  lol! lol! e po atehere ne qoftese takohemi dikur (them tani) nuk do vej fustan kshu qe sdo ma prishesh dhe do te hiki nga mendja ajo qe do me be
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 11, 2008 3:48 am

  rinia eshte e pandalshme;; jo mor jo se nuk me iken nga mendja mua se aty e kam mendjen, se kam mendjen per akullore..........lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 11, 2008 10:49 am

  e por me qense sdo me shikosh me fustan do te hiki!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 12, 2008 1:46 am

  JO MOJ JO UN ME FUSTAN TE DUA SE E KAM MA KALLAJ....LOL LOL LOL LOL.... NUK TE DUA ME PANTALLONA SE KAM BEZDI ........???????????
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 12, 2008 9:35 am

  o me pantellona o ska takim!LOL

  Sponsored content

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:35 am