FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  ...RINIA...

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Tue Aug 12, 2008 7:22 pm

  hahahha crysa paska dhe gusto adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me fustan o ska
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 13, 2008 2:03 am

  GOCE E KE MA MIR ME FUSTAN SE NUK DEMTOHESH SE PO VESHE PANTALLONA. KAM ME TI GRIS E SKE ME CFAR ME IK NE SHPI.... LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 13, 2008 2:43 pm

  Do mar pantallonat tua po ashtu! por mos ki frik se do vesh nje pal pantallona qe nuk hikin pa i heq un edhe sikur gesher te maresh me vete! LOL! Pastaj do ti them Sajmirit te vi te me shpejtoj! mire Sajmir?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 16, 2008 7:44 pm

  sajmiri nuk vjen me te shpetuar se une nuk po te vras por po bej dashuri me ty....!!!sajmir nuk mundet me ndal rinin ne dashuri...lol lol lol
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Aug 16, 2008 8:13 pm

  po normal se vij te shpetoj por sbesoj se adiiiii ka arritur deri aty
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 17, 2008 11:46 am

  jo jo kam frik adiiin! me duket se do vesh robat qe do ti ken qep tek trupi im qe mos hiqen lol
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 17, 2008 7:20 pm

  OH OH OH.... O QEPI SA TE DUASH TI POR PO ERDHA UNE DO TI GRIS DHE DO ARRIJ QELLIMIN TIM.... BOLL MO DUKE ME GENJYER JO SOT JO NESER... DO TI GRIS.......LOL LOL LOL LOL LOL
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 18, 2008 11:55 am

  Un te them kur ske per te me be ate qe do cheers
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 19, 2008 2:02 am

  ORE PO ERDHA KE TE DREJT SE SPERDORIM DHUNE SE TI DO ME LEJOSH VETE
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 19, 2008 9:07 am

  ME KTE ENDER TE RISH! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Wed Aug 20, 2008 2:43 am

  PO UNE E DI SE NUK JE E KEQE TI.......!!! SME KTHEN BOSH.....!!!
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Wed Aug 20, 2008 11:22 am

  lol! Jo nuk do te kthej bosh! do te jap dhe nje akullore dhe nje foto qe tja tregosh shokve dhe te thuash na sme kthevi bosh LOL
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Thu Aug 21, 2008 3:19 am

  un nuk i jap fotot e te dashures time, por i mbaj vete. akullore nuk dua
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Thu Aug 21, 2008 9:37 am

  por car do te jap?
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Fri Aug 22, 2008 2:03 am

  por pervec puthjes dua dicka me shum.......!!!!lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Fri Aug 22, 2008 11:28 am

  puthje ste jap haroje! por dicka me shume nuk e di varet! ????
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sat Aug 23, 2008 3:15 am

  po me dhedicka me shum me mire esht se ato jan pas puthjes....lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sat Aug 23, 2008 6:04 pm

  po do te jam nje portokall! edhe nje shalqi!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Sun Aug 24, 2008 12:10 am

  po te hysh thelle ti analizosh te dyja jan te mira...lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Sun Aug 24, 2008 5:44 pm

  Razz!!! si ti analizoj thell! eshte gje shum e shpjeguar! te jap dicka me henger qe mos besh gjera tjera LOL!
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Aug 24, 2008 11:03 pm

  NE MOSHEN TETEMBEDHJETEVJECARE EDHE DJALLI DUKET I BUKUR
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Mon Aug 25, 2008 3:00 am

  rinia eshte bukuria jetes...e bukur esht gjithmon....deri sa te martohen.........pastaj pune me i rrit kalamajt........dhe mjere ai se bon nja 10....se ska mi dal koha me shku ne banjo...lol lol lol lol lol lol lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Mon Aug 25, 2008 12:31 pm

  lol! ky adiiii ka frik me u martu Sajmir! e kupton ke fjalet e tij! that shyqyr qe spo martohem se pastaj i shkreti un! lol!
  adiii
  adiii
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 1926
  Age : 32
  Location : usa
  Registration date : 22/06/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga adiii prej Tue Aug 26, 2008 2:54 am

  rinia duhet te gezohet qe po i vie koha me u martuar..jo per noj gjo por nuk lodhen mo duke vrapuer mbas femrav...lol lol lol
  CatWoman
  CatWoman
  Moderator/e
  Moderator/e

  Numri i postimeve : 2031
  Age : 28
  Registration date : 04/07/2008

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga CatWoman prej Tue Aug 26, 2008 8:42 am

  mos u mcif gjithmon posht fustanit e gruas lol!

  Sponsored content

  default Re: ...RINIA...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue Mar 19, 2019 12:22 am