FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TEPELENE VDESIN DY FEMIJE NE NJE AKSIDENT

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TEPELENE VDESIN DY FEMIJE NE NJE AKSIDENT

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Aug 29, 2008 1:52 pm

  TEPELENĖ - Aksident i rėndė nė aksin Tepelenė - Kras pranė fshatit Mogila. Dy djem kanė humbur jetėn si pasojė e daljes nga rruga tė automjetit tip Benz ku udhėtonin sė bashku. Benzi model 240 me targa tė Tepelenės 1376 B, ka qenė duke udhėtuar nė rrugėn e vėshtirė rurale Tepelenė-Kras, kur ka dalė nga rruga pėr shkaqe ende tė panjohura duke u shembur nė pjesėn e poshtme tė rrugės. Pėr pasojė kanė mbetur tė vdekur njė 17 vjeēar dhe njė fėmijė 8 vjeēar tė cilėt sipas informacioneve tė para nga policia nuk kanė lidhje farefisnore me njėri-tjetrin, por janė banorė tė tė njėjtit fshat tė Mogilas. Automjeti drejtohej nga 17 vjeēari, Xhevahir Dobrai, ndėrsa 8 vjeēari Egli Mahmutaj ka qenė pasagjer. Burimet nga policia bėjnė tė ditur se dyshohet qė automjeti i drejtuar nga 17-vjeēari Xhevahir Dobrai, tė ketė qenė duke lėvizur me shpejtėsi tė madhe nė njė rrugė tė vėshtirė, ku pėr pasojė ka dalė jashtė rrugės.  (a.s/Balkanweb)

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 10:02 pm