FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  POGRADEC VRITET NJE PERSON KAPET AUTORI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default POGRADEC VRITET NJE PERSON KAPET AUTORI

  Mesazh nga Sajmiri prej Sat Oct 04, 2008 11:56 pm

  POGRADEC - Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur nė qytetin e Pogradecit ku njė person i paidentifikuar ka mbetur i vrarė me mjete tė forta. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga burime tė policisė lokale tė cilėt thanė se kanė arrestuar autorin e vrasjes. Bashkim Mucka, 46-vjeē ka vrarė me mjete tė forta viktimėn i cili ende nuk ėshtė identifikuar. Gjithēka ka ndodhur nė banesėn e viktimės, nė lagjen 4 tė qytetit tė Pogradecit. Ndėrkohė mėsohet se 46-vjeēari ka qenė nė kushte tė rėnda depresive dhe aktualisht ėshtė duke u marrė nė pyetje rreth ngjarjes. Ende nuk bėhen tė ditura motivet dhe rrethanat e sakta tė kėtij krimi, ndėrsa policia ka nisur hetimet.

  (a.s/Balkanweb)


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:44 pm