FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  DURRES VRITET ME PISTOLETE NE QENDER TE QYTETIT 25 VJECARI

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default DURRES VRITET ME PISTOLETE NE QENDER TE QYTETIT 25 VJECARI

  Mesazh nga Sajmiri prej Fri Nov 14, 2008 6:00 pm

  DURRES- Persona ende tė paidentifikuar kanė qėlluar me pistoletė nė drejtim tė njė tė riu nė mes tė qytetit tė Durrėsit. Ngjarja ndodhi rreth orės 12:16 minuta nė lagjen numėr 4 prapa pallatit tė Kulturės, pėrpara spitalit tė vjetėr nė kėtė qytet. Tė dhėnat e para dėshmojnė se nė fillim ka pasur njė sherr mes viktimės dhe tre personave tė tjerė. Mė pas sherri kishte degjeneruar nė nxjerrjen e armėve. Forcat blu tė qytetit tė Durrėsit pohojnė se edhe viktima kishte pasur armė me vete, por nuk ka mundur dot ta nxirrte atė, pasi ėshtė qėlluar nga kundėrshtari i tij me 4 plumba pistolete. 25 vjecari nga Shkozeti i Durrėsit ka gjetur vdekjen teksa po hynte nė sallėn e operacionit, pasi plumbat e kanė goditur atė nė gjoks.
  Policia thotė se njė person ėshtė i dyshuar, por nuk bėn tė ditur emrin pėr arsye hetimi. Pesė persona janė shoqėruar nė Drejtorinė e Policisė sė Durrėsit si dėshmitarė okularė tė vrasjes qė tronditi qytetin bregdetar nė mes tė ditės. Gjithashtu ekspertė tė kriminalistikės dhe prokurorė ndodhen nė vendngjarje pėr tė mbledhur provat qė do tė cojnė nė zbardhjen e motiveve dhe tė autorėve tė kėsaj vrasjeje.


  _________________
  Kush ka vdekur per atdhe ,nuk ka vdekur por ka lindur

  KURBINI FORUM

   Ora ėshtė Sat Sep 22, 2018 2:01 am