FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  LAC BLLOKOHEN ARME E FISHEKE

  Share
  Sajmiri
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default LAC BLLOKOHEN ARME E FISHEKE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 06, 2008 5:12 pm

  Policia e Lacit sekuestron njė arsenal tė tėrė armėsh, nė njė banesė nė fshatin Gallatė tė Lacit dhe shpall nė kėrkim pronarin e tyre. Pas informacioneve, se
  nė banesėn e Tom Bibės, qė aktualisht jeton nė Durrės,kishte armė, policia ka ndėrmarrė njė kontroll qė ka zgjatur nga ora 14:30 deri nė 19:00 tė ditės sė djeshme. Kontrolli ka pėrfunduar me sekuestrimin e pesė arkave me fishekė automatiku model 56, tė cilat kishin 4 000 copė tė tillė, njė pushkė gjysmė automatike,
  60 kapsolla detonatori,20 metra fitil detonatorė,130 fishekė pistolete tip "TT",dhe 4 krehra me fishekė automatiku.

   Ora ėshtė Thu Mar 21, 2019 8:33 am