FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


  TIRANE BLLOKOHEN 3 MAKINA LUKSOZE

  Share
  avatar
  Sajmiri
  Webmaster
  Webmaster

  Numri i postimeve : 1031
  Age : 34
  Registration date : 17/04/2008

  default TIRANE BLLOKOHEN 3 MAKINA LUKSOZE

  Mesazh nga Sajmiri prej Sun Jul 13, 2008 4:55 pm

  Tre makina luksoze janė bllokuar nga antitrafiku, pasi rezultojnė tė vjedhura jashtė Shqipėrisė.Sipas tė dhėnave tė policisė u kryen veprimet procedurale pėr automjetin tip BMW, me targė BY617EP. Ky automjet u bllokua nė afėrsi tė Institutit tė Higjienės, pasi nga verifikimet e bėra rezulton se ėshtė denoncuar
  i vjedhur nė Serbi. Gjatė momentit tė bllokimit, mjeti drejtohej nga Erion Abdyl Rrushi, 27 vjeē.Ndėrkohė, u kryen veprimet edhe pėr njė "Kadillak Escalade", me
  targė LU198904. Ky mjet ėshtė bllokuar nga policia rrugore, sepse nga verifikimet rezulton i vjedhur nė Zvicėr, mė datė 10 korrik 2003.Ky automjet i pėrket Ermal Laēit, i cili nė momentin e bllokimit ka braktisur kėtė automjet dhe ėshtė larguar, ndėrsa po punohet pėr kapjen e tij. Gjithashtu, policia tha se bllokoi edhe me njė mjet "Volkswagen", me targa TI212980. Nga verifikimet e bėra rezulton se ky mjet ėshtė denoncuar i vjedhur nė Itali, mė datė 14 nėntor 2006. Gjatė momentit tė sekuestrimit, mjeti drejtohej nga Blerim Skėnder Rrenollari,18 vjeē, banues nė Tiranė.Ky automjet rezulton se mund tė jetė trafikuar nga shtetasi zviceran,Samuel Kramerr. Materialet i kaluan prokurorisė, pėr veprėn penale tė "trafikimit tė mjeteve motorike.

   Ora ėshtė Thu Sep 20, 2018 9:42 pm