FORUM CHAT MUZIKE TEMA FOTO INFORMACIONE


TRUPI&SHENDETI

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   SHTATE FAKTE PER RITMIN QE NDJEK ORGANIZMI I NJERIUT 0Sajmiri689Shiko mesazhin e fundit prej Mon Oct 20, 2008 1:34 am
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   QUIZ SHENDETI:CFARE SEMUNDJE KENI NGA SHQETESIMET QE NDIENI 0Sajmiri340Shiko mesazhin e fundit prej Mon Oct 20, 2008 1:32 am
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   TAKAT E LARTA MUND TE PROVOKOJNE DEME TE RENDA NE KEMBE 0Sajmiri1593Shiko mesazhin e fundit prej Sat Oct 04, 2008 4:34 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   SI TE SHMANGIM ALERGJINE ME TETE MENYRA TE THJESHTA 0Sajmiri543Shiko mesazhin e fundit prej Fri Oct 03, 2008 11:56 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   JA FAKTORET NE SHFAQJEN E SEMUNDJEVE REUMATIZMALE 0Sajmiri328Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 18, 2008 8:49 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   JA DISA KESHILLA PER TE SHMANGUR STRESIN NE PUNE 0Sajmiri380Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 18, 2008 8:36 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   SHKAKTARET E DHIMBJES SE SHPINES CILET JANE 0Sajmiri510Shiko mesazhin e fundit prej Thu Sep 18, 2008 8:34 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   NDERLIKIMET QE SHFAQEN MBAS NJE ABORTI 0Sajmiri839Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 24, 2008 8:57 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   ALKOLI DHE DUHANI SI NDIKOJN NE DHIMBJEN E KOKES 0Sajmiri497Shiko mesazhin e fundit prej Thu Aug 21, 2008 1:43 am
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   NOTI PALESTRA DHE GJUMI ALEATE TE MIREQENIES 0Sajmiri340Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 18, 2008 7:00 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   KONDRADITAT DHE MITET MBI KONSUMIMIN E KAFESE 0Sajmiri351Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 18, 2008 6:57 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   USHQIMI I DUHUR PER TE JETUAR 100 VJET 0Sajmiri352Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 18, 2008 4:04 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   SEXY ME BARKUN “DĖRRASĖ” 0Sajmiri1015Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 18, 2008 4:03 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   MAQEDONASIT BRAKTISIN GRQINE:PUSHIME NE SHQIPERI 0Sajmiri519Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 11, 2008 5:32 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   ĒAJI I GJELBER MUND TE PENGOJE RITJEN E PESHES 0Sajmiri339Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 11, 2008 5:26 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   DARDHA ME AFTESI KURUSE 0Sajmiri516Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 11, 2008 5:24 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   BIMET MJEKESORE QE LEHTESOJNE DJEGIEN NGA DIELLI 0Sajmiri896Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 11, 2008 5:21 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   RASTET KUR NJERZIT JANE ME TE PREDISPOZUAR TE HARROJNE 0Sajmiri473Shiko mesazhin e fundit prej Sun Aug 10, 2008 3:23 am
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   DIELLI DHE UJI I NDOTUR ARMIQTE E SYVE NE VERE 0Sajmiri335Shiko mesazhin e fundit prej Tue Aug 05, 2008 8:34 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   TEMPERATURAT NUK DO TE BIEN NEN 36 GRADE 0Sajmiri335Shiko mesazhin e fundit prej Mon Aug 04, 2008 7:56 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   PRINDERIT :SI TE MBRONI FEMIJET NGA DIELLI 0Sajmiri319Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 28, 2008 6:57 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   PERSONAT QE NUK I REKOMANDOHEN BANJOT E DIELLIT 0Sajmiri585Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 28, 2008 6:56 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   DIETE PLAZHI SI TE NXIHEMI SA ME SUKSES 0Sajmiri3089Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 28, 2008 6:53 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   MOS E FILLONI DITEN ME KAFE 0Sajmiri438Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 28, 2008 6:49 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   10 BIME PER NJE FRYMEMARRJE TE FRESKET 0Sajmiri409Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 28, 2008 6:49 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   AROMA E PAKENDSHME E GOJES SINJAL ALARMI PER SEMUNDJET E VESHKAVE DHE MELCISE 0Sajmiri1415Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 28, 2008 6:46 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   JA 6 FAKTORET DEMTUES TE LEKURES SI TI SHMANGIM 0Sajmiri441Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jul 06, 2008 7:22 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   BENI NJE DIETE MESDHETARE MUND TE PARANDELOJE DIABETIN 0Sajmiri327Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jul 06, 2008 5:08 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   FAKTORET QE NDIKOJNE NE FORMIMIN E GUREVE NE VESHKA 0Sajmiri377Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jul 01, 2008 7:53 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   DISA KESHILLA PER TE SHMANGUR ALERGJINE E VERES 0Sajmiri742Shiko mesazhin e fundit prej Tue Jul 01, 2008 7:35 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Infeksionet qė merr veshi nga pishinat dhe deti 0Sajmiri386Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jun 19, 2008 8:05 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   PER TE EVITUAR PAGJUMESINE JA 12 KESHILLA 0Sajmiri645Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jun 19, 2008 7:19 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   SI TE BINI NGA PESHA E TE KENI NJE TRUP TE SHENDETSHEM 0Sajmiri1494Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jun 19, 2008 7:17 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Studim, stresi gjatė shtatzėnisė rrezikon shėndetin e fėmijėve 0Sajmiri374Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:30 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Duhani, bėhet shkak pėr vdekjen e 1 miliard njerėzve deri nė vitin 2100 0Sajmiri368Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:27 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Disa kėshilla pėr shėndetin 0Sajmiri415Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:26 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Plazhi dhe rreziqet 0Sajmiri535Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:25 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   5 keshilla per zemer te shendetshme 0Sajmiri368Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:24 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Shtatzėnat nuk duhet t’i pėrdorin celularėt 0Sajmiri326Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:23 pm
nga Sajmiri
Asnjė mesazh i ridefault   Frutat ndihmojnė shėndetin 0Sajmiri411Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 27, 2008 10:22 pm
nga Sajmiri
Moderatorėt
Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Tue Dec 11, 2018 8:35 am